V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Všechno se mění

Publikováno 28.03.2017 v 13:31 v kategorii Adventures of (no)safe "human", přečteno: 52x

Mění se i dokonalé existence jako jsem já. Beze změn by byl život až moc velkej stereotipní stroj.
Musím se přiznat,měním se v určitých věcech k lepšímu.
Třeba dobře nic pozitivního se nestalo a ani nestane!
Někdy je zajimavé ukázat slabé místo...já ho ale nemám nebo se prostě nepřiznám že mám slabinu.Jen chci zmínit že vám hodně lidí ublíží jen proto že mohly.
Občas se najde dívka někdy bohužel i chlapec co by měl i zájem trochu mařit můj drahocený čas co si musím do piče urvat ze zaplněného kalendáře.A pak mě jen provokují nebo otravují se sračkama a nejhář oni kurva dejchaj nahlas!
Z té pokritecké civilizace plné blbečků a sráčů se dostanu konečně do klidného lesa.A co neslyším,motorovku.
Přejdu půlku lesu lehnu si na bundu zavřu oči a snažím se usnout,nato kolem přeběhne pes jak zasraný muflon co má za obojkem kravskej zvonec.Nasraný ale furt klidný zalezu do nejhloubějšího místa kam to tady asi tak jde.
stejný postup akorát si rozdělám oheň.Sedím přemýšlím a docházím k hodně poznatkům v životě a taky to že mi masturbace nikdy moc nešla.
Často mi někdo chce stát za zády a sledovat co dělám,nesnáším lidi a hlavně když vidí co dělá ma jak to dělám.Nejvíc nemůžu vystát lidi co vymyslím něco stejného nebo to prostě jen okopírují nebo použijí.
Furt se mě snaží někdo přesvědčit o správnosti tohoto systému a hlavně v to že jinak to nejde.Samozřejmě že by to nešlo kdo by vám tu dělal otroky co si myslí že jsou svobodní?Toto není svoboda,všechno v tomto světěě je postaveno na zájmech někoho jíného než jsme my.Často se stím setkávám u učitelů co jsou nějak fanaticky přesvědčeni že nad vámi mají nějakou moc.Jak mi ublíží propadnutí?No dobře pokud ste člověk co se přikoval na systém a společnost tak je to docela nepodstatné.Nejraději bych se zbalil a zmizel v lese.Někde jinde než v česku chci nosit medvědí kabát.Co je to snad špatně?!Nosit medvěda?
Všichni lidi na této planetě mi můžou tak akorát ukázat kterým směrem je voda z které se nebudete mít strach napít!Samozřejmě kohoutek nepočítám ale i tak někdy silně pochybuju jestli mě ten chlór nedává pár látek navíc.
Být paranoidní má svoje výhody.Hlavně nevýhody.Třeba nikdy nesmíte k nikomu být upřímní.
Lidi jsou vážně hloupá telata.Řekl arogantní alkoholik se silnou touhou vyhladit lidstvo.
Občas se rád hrabu v počítači...nedávno se mi povedlo jeden poskládat a řeknu vám to byla ta nejsložitější dětská skládačka co jsem kdy opilej poskládal.Hlavně skrz to že skládačky neskládám :D a moje logické myšlení bylo přinejmenším rovné s želvičkou :D
Mám dobrou náladu byl jsem na odběrech a po tom co mi pustila žilou se cítím líp a víc chcíple.ale moje rozpadající se tělo necháme lidem v márnici a chudákovy co mě bude pitvat.
Nesnáším doktory,mám o nich špatný záznam.Naše rozvědka mi předala hodně materiálu o tom jak je lepší umřít v klidu doma než umírat v nemocnici.Akutně nemusíte umřít jen ostatní vás ze soucitu k sobě odstraní a vlastně umíráte osamotě.Taky k čemu by vám byla mrtvola zmrda že.
proč moje články působý ponure a jako by je psal nějakej feťák co má v palici jen absťák?A jo vlastně už vím.
Chce to dobrej konec článku,nikdy nemám dobrej konec článku.

Ikdyž!A tak ultra umřel.Happy end!

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?