V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Vše co jsem získal

Publikováno 04.08.2016 v 00:46 v kategorii názor či postoj nebo komplex, přečteno: 58x

Nemyslím peníze nebo stehy,jsouto zkušenosti.
Mne jako člověka formovala především výchova.
Až teď mi dochází že jsem se vesměs vychoval sám ale rodiče mě formovali víc.Od otce jsem dostával přes držku snad za vše co jsem provedl.Ostatně ještě teď nemá problém mě zadupad do železobetonu.
Kdykoli jsem byl svědkem čehokoliv otec k tomu měl vysvětlivku a taky ponaučení v jeho podání.Moje matka byla sklamaná,moc jsem se sní nechtěl mazlit jako dítě a ani teď protože dítě vlastně nejsem.
Otec vycházel ze své vlastní výchovy kterou mu dal děda.No svého dědu jsem také potkal a upřímně bylo to poprvé co jsem si připadal jako obět rodiného teroru.Děda mě vyvedl z omylu že můj otec je přísný.
No a tak jak plynula doba dostával jsem přes držku i od někoho jiného než od rodiny.První zrada kamaráda.Nějak mě to nebolelo a vlastně jsem to i čekal.Můj první zásun,ani jsem tehdy nehledal dívčí společnost ale bylo to hloupé.Smyslnost tomu nechyběla ale ještě dnes jsem něco podobného nezažil.
Stále jsem se více dostával k rodiným záležitostem,poprvé jsem na pohřbu kouřil značkový doutník.Jeden SStrýc kterého jsem viděl jen jednou dal jeden každému komu bylo víc jak 9.A všichni si jej museli nechat zapálit.
Pro mě to byla nepřestavitelná hrůza dostat něco neznámého co mě nutí brečet a kevšemu mě to dusí.Díky přísnému pohledu otce jsem to raději nezahazoval a dělal že jsem v pohodě.
Vždy když jsem se musel setkat s naší rodinou věděl jsem že potkám někoho nevého a taky že se staně něco co nechci vidět nebo dělat.Poprvé jsem viděl jak můj otec nekoho profackoval a hodil do příkopy.Ta opojná scéna jak se tělo bezvědomí řítí na zem jak panenka.
No ve škole jsem jen získal nechuť se silnou nenávistí vůči učitelkám.
Můj první vystřelovák,bajonet,a nějaký heavy duty který jsem zlomyl.U každého nože jsem se pořezal nebo bodl.
První pád z kola,otec mě nazval simulantem přitiskl mi hlavu ke stolu a čelo polil něčímco zrovna pil jeden z mích strýců.Má první návštěva jibky,kde jsem potkal přijemnou kamarádku,byla vyšinutá a už si ani nevím proč jsem se sní bavil.
Setkání se psem.No už jako dítě jsem všechno nenáviděl.Tehdy mi má touha někomu vydloubnout oči a donutit ho je sníst nepřišla až tak špatná.Při prvním mém projevu kdy jsem otci řekl něco co chci udělat.Mi vysvětlil jak se věci mají.
Dlouho jsem sním nemluvil jednak oba sme mluvili jen když to bylo nutné a druhak byl v práci.Má první zlomenina.Měl jsem i naštípnutou klíční kost ale to bylo před tím.
Moc jsem na svůj vzhled nedbal a nedbám doteď.Vypadám jak kriminálník,kevšemu se ke mě tak někdo potřebuje i chovat,jako k odpadu nebo jako by mi byl nadřazen.Arogantní chování jsem nenáviděl,měli ho hlavně učitelky.
Nikdy jsem nikomu neříkal že jsem lepší jak on já se o tomto fakru přesvědčovat nikdy nemusel.I tak se našel někdo silnější a to několikrát.¨
Začal jsem se věnovat všemožným možnostem jak znásobit svoji sílu vytrvalost a potencionál k přežití.K tomu jsem četl mnoho článků od armády a také ukořistil materiály od různích speciálních jednotek.
Začlo posilování a zajimavé chvíle zapomění.Začal jsem se ještě více vyhýbat kontaktu s okolím a taky brát něco na povzbuzení.Podařil se mi sehnat i člověk který mi napovídal že mi prodá D-IX.Měl dělat u reklamky ale co já vím.Možná mi prodal pervitin za dvojnásobek.
No kretén jsem byl od mala a těch pár dávek mi nic neudělalo.První přežití v lese,zapoměl jsem si zapalovač a tehdy jsem křesadlo neměl.Takže jsem strávil noc v houštinách.Ráno si ještě teď pamatuju asi z pěti metrů na mě koukal šesterák.Otevřel jsem oči ani jsem se nerozkoukal a on utekl už jen proto jak jsem se na něj podíval.
Jo v tomto bodě jsem začal blbnout s knížkou od kamaráda v které bylo detailně popsáno jak vyvolávat satana a kde jaké pohádky.Sice ano děti brečí když se na ně usměju ale to jen proto jak vypadám.
Začátky s bojovím uměním po krátké době mi došlo že hlavní bude síla.
Hned jak jsem se začal zajímat o auta bylo mi jasné že potřebuji více znalostí.Když jsem se dostal na to že auto dokážu sabotovat,vykrást,či z něj udělat bombu byl jsem spokojen.Ukrást tam není proto protože neumím ukrást autp tak aby dokázalo ještě jezdit.
První pořádné seznámení se zbraněmi a hodně teorie.Praxe je malá pouze dlouhé a osobní.
Stejně si myslím že se v evropě k automatu doufám nedostanu ale i tak bych sním dokázal zacházet.
Začátky kutilství první vyrobený bojoví sekáček.Ne meč ale sekáček.Nedokázal jsem to vykovat.A stejně byl moc težký na to abych si jej táhl na zádech někde v lese.
Začátky s elektronikou.
No a toto vše mě dostalo to této podoby.Samozřejmě že jsem od života dostal přes hubu a několíkrát jsme byl v hajzlu.
Můžu oznámit jednu jedinou věc která mě nutila takto jednat.Je to nic.Nic necítím a tak se vše co vlastně dělám dá definovat jako sobecká a zlá cesta mladého blázna.Je snad někdo překvapen že v příběhu nemám nic mistického a tajemného?Život je jednoduchá pohádka o tom jak se svině narodí,porodí a zdechne.Není nic mezi životem a smrtí je to zničeho do ničeho.Není tu čeho dosáhnout jedíný cil je zdechnout.To mi nutí otázku přoč se nevyvraždítě a neuděláte zde místo pro inteligentnější a silnější?
Nápověda pro lidi:Sobectví

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?