V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

v cizím těle

Publikováno 03.05.2017 v 16:58 v kategorii Adventures of (no)safe "human", přečteno: 60x

Tak po dlouhé době a zase za dva měsíce.
Čas od času si připadám jako někdo cizí.furt ale vím že vše co se děje je jen díky mojí pasivní nenávisti proti lidem.
jako dítě jsem chtěl být v straně tech dobrých.Tím myslím lidi co nikomu nemusejí ubližovat a pomáhají pětiminutovím rozhovorem a zachrání mír.No,teď si připadám spíš jako parazit co zničil nedotčenou duši a jen se v ní den za dnem víc usazuju.
Moje ideologie je lidem nepřijemná můj obličej říká už sám o sobě že se hodím k výslechům u KGB,jep vypadám katastroficky.Když někomu řeknete že jste komunista máte proti sobě naočkované příživníky.Nikdo si neposlechne co dál všichni vás budou mít za toho zlého hajzla,ke všemu to doplní všechno co dělám takže alkoholický zmrd co je v drže cigaretu ikdyž zrovna jednu dokouřil.Nebudu se obhajovat jak je ten problém v ostatních.Narozen ve špatné době na špatném místě.
Stejně to nemůžu říct v jiné době bych se nemusel narodit nebo bych měl v hlavě něco jinak.Občas přemýšlím nad sebevraždou,nemám potřebu se zabíjet jen mi příjde můj život bezcílný.Co vlastně dělám?Parazituji na planetě přežívám v systému na zotročování lidí a musím chodit mezi lidi.Občas bych se chtěl ocitnou v lese daleko od lidí,ale s nějakýma věcima přežívání v ponožkách by bylo dost o ničem.
Nevím kde se berou touhy o konání dobra když stejně končím ve sračkách.Na co si budu hrát ja na konání dobra nejsem,hrdinů je plno jen je zavraždilo jejich hrdinství.Egoistů je plná příkopa,mít ego je fajn dokud si nemyslíte jak všechno zvládnete.
Musím se přetvařovat,říkat moje názory je o držku a ukázat moji nautralitu na city je nejlepší cesta k tomu abch byl označen za debila.Lidi pro moje socialistické myšlení nemají moc velkou cenu,cenu má člověk co něco dovede,kecaní a propagace vlastního frajerství oheň nerozdělává.Najít někoho podobného by byla výzva,no fakt že nemusím lidi to ale zavrhuje.
Mám zase trochu času na to sedět u vína a hrát si na filozofa když mám dokurvený koleno a zkurvenou nohu.
Popravdě jako kamarád v této civilizaci stojím za hovno,při první příležitosti o hladu se budu uchylovat ke kanibalismu.Nemám svědomí,jen uměle vypěstovanou čest a vědomost že jednou taky stejně chcípnu.
No nic,těm co to přečetli je hloupé přát štěstí když místo práce vysedávají u počítače a čtou si článek zlého dobráka.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • X 04.05.2017 v 18:10 Eduard Tomáš,Míla Tomášová,Paul Brunton,Frana Drtikol.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?