V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Předstírat štěstí je pro klauny

Publikováno 19.07.2016 v 04:06 v kategorii názor či postoj nebo komplex, přečteno: 57x

Upozornění:tento text je vyloženě nevhodný.
Nenávidím svůj životní styl a taky tempo jakým to všechno stíká do kanálu.
Kolikrát se snažím zapomenout na to co musím udělat naštěstí to nejde.Před vlastním stínem si mužete rozsvítit nebo se vším nechat pohltit.Každý skurvený den se modlím abych až chcípnu to měl hodně rychlí nebo sakra skurvený.Odchod ze světa by neměl být otázka setiny.Chci plně vědět že mi právě na kolenech leží moje střeva a já se právě odporoučím do zapomění.
Nikdy mě nic nebavilo nepumpovalo nevzrušovalo no a teď mám najít něco co mi skrátí poslední chvíle v této divné díře.Nic se nezměnilo jen se tolik nenudím do pomáhání lidem nedokážu pomáhat lidem kteří jsou na dně.Manuální práce když někomu polámete žebra je snadnější než někomu lhát že to bude dobré.Sám nesnáším když mi někdo lže o tom jak je všechno s duhou a smrt je přechod na lepší místo.Život je takovej otevřenej prostor kterej se uzavírá postupem času,ubívají dveře které otevřeme a nakonec skončíme v propadlišti.
Člověk si řekne pobodali mě,ochutnal jsem ocelevou trubku,skopala mě parta sráčů kteří se museli podporovat v skupině přes deset buzen.A pak vám někdo opatrně řekne že končíte.Vypínačka od světa.
No a vaše myšlenky vám nedovolý to přežím protože přece já echci chcípnout v nemocnici a taky nechat někoho aby na mě šahal když budu mimo.Nechci nic říkat ale lidi jsou perverzní prasata tak proč by mi někdo něco neudělal.Nebo mě okradl zabil.Nemám chuť chcípnout až tak vtipne.
Na každého se tvářím s pohodou ale uvnitř nic kromě řezavé bolesti není.Takže na to jak mi je odpovím jo dneska je super den a přitom ste ráno zvracely a měnily si obazy.
Snažíte se obohatit slovník něčím počem váš rozhovor nebo znít jak z komunistickej proslov.Vypadáte jako pičus ale jinak ste mnohem větší hnijící osobnost vysávající z ostatních štěstí a život.Při kalení tepen si popíjíte kafe jak při stříhání vlasů a maté bezstarostnou chvíli kdy se soustředíte na sebe a mnho cizích myšlenek které vytváří další věci ve vaší hlavě.Drží tlamu.
V zrcadle potkáváte děsivou ukázku toho jak záporně vypadáte.Bojí se váš ty zbytečně hlučné děti.3/6 dětí rozbrečí když se na ně usmějete.Lidé si myslí že serete zlaté hodinky a vaše ktev dává štěstí.
Nenávidíte lidi,nemáte strach skočit do temné jámy odkud jde slyšet psí štěkot ale zato ste posraní z upovídané prodavačky v albertu.Pokud to strach vlastně je.
Umíráte a váš největší pokrot se stal až vám někdo polámal polovinu žeber.Vždy se najde někdo lepší v určité věci,nikdo není lepší než já.
Vyžíváte se ve smutku pláči prostě v destrukci.
Z prdele kde žijete se nedá dostat protože nikde nekončí.Od nepřátel se nedostanete.Nemáte přátele a myslíte si že i vaše matka vás zrovna nemá ráda.
Jak říká starověké přísloví umírajících.Když padat do sraček tak se zavřenou držkou.Nebo smrt je jen slovo ne nepřítel.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?