V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Před smrtí.

Publikováno 27.07.2016 v 19:57 v kategorii názor či postoj nebo komplex, přečteno: 56x

Ničeho nelituji,jen toho že jsem se narodil.

Každý den jsem žil jako poslední a taky doufal že je poslední.každý den jsem zkusil něco nového do čeho jsem šel z vlastního přesvědčení.No a tak jsem poprvé v životě zkusil věci které jsem překupoval.Zkusil se nechat zdominovat,je to divné dobrovolně se nechat svázat.
Stalo se toho tolik a přece nejlepší zážitek byl skok z druhého patra.Jep přežil jsem bez zloměnin.V den termínu to zkusím z desátého a na beton.Nebo se pokusím zabít medvěda.
Jo taky se asi nechám vykastrovat.Bude sranda...umírat.
Teď jsem se vrátil z malé vesničky lidi si tam nenadávají a jsou to strejdové nebo tety.Bylo mi tam vcelu fajn chlast domácí tabák.Každý den maso s něčím dobrým.Akorát dívek tam moc nebylo.Těch co já potřebuji.Před odjezdem jsem zkusil zadávit slepici.No...potřetí v životě houbičky a poprvé co jsem se nezamkl do místnosti s brokovnicí takže mise splněna nezabil jsem člověka.
Co bylo ještě zajimávé z mého pokoušení se komicky zabít?Jedl jsem sirové maso,nevím jak chutnalo měl jsem to udělat předem.
A nikdo vlastně neví že se snažím zabít.A až se to povede,nebude moc lidí kterým to bude vadit.
Sebelítost?Možná,sám nevím proč jsem se ještě nezastřelil a na co čekám.není tu nic co mě zde drží,vlastně ano touha po pochopení a smysluplném konci.
Právě jsem se bodl...má krev je hnusná.Jsem zvědavej jak to z těch parket někdo sundá.Budu čekat půl hodiny jestli nevykrvácím hodím tento příspěvek na net.A pokud to někdo čte a já jsem u monitoru...Chci aby ste mě nechali vyhnít.A moji lebku vybělte.Nebo víte co?S mím tělem si dělel te co chcete stejně mi to bude k ničemu.Ale za satana vás prosím nechci být na tom hritově pod kostelem.Jestli mi to uděláte...tak to uděláte.


Měl bych mít lepší myšlenky před smrtí.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?