V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Přece jen jsem bohem

Publikováno 10.08.2016 v 22:27 v kategorii názor či postoj nebo komplex, přečteno: 62x

Zlým bohem...
No co,měl jsem se za dobrého člověka a můh zpětní pohled zakroutil hlavou a vše vysvětlil.
Nuže jsem hodná osobnost která je velice pasivní.Mé chování je čistá reakce na blázny uvnitř mé hlavy ergo já za své chování nemůžu a jsem nesvéprávný blázen.
Dobře za to že jsem svině může jen můj styl uvažování,pokřivené vnímání hodnot,bezzábranost a nuda.Notak když se nudí člověk tak vychcípává zevnitř.Potřebuju mít jasné jednání,když čekám na nějakého sjetého kreténa který si myslí že je předvčerejškem tak zvládám tu promrhanou hodinu rozdejchat a toho kokota pak profackovat.Za všechno může zbytek světa doprdele.
Sakra já jsem tak vyvážená osobnost,nemám agresivní potřebu ale když musím týdně potkat minimálně jednoho člověka.Tak jsem nasranej na další měsíc.
Já nejsem bůh?Heh svím jednáním jsem vám umožnil číst tento článek!!!Tímto prokazuji svoji existenci,sílu,omezenou inteligenci,bisexualitu,zálibu do plazů,zaujatost vůči všemu živému a v neposlední řade pravdiví fakt o mé nicotě.Ve skratce prokázal jsem svoji existenci což nedokázal žádný budha,bůh,anděl a kde jaká pohádková postava.
Uctívejte mne s největším respektem!Nebo serte na to,já věřící nepotřebuju.
Ikdyž postavte pro mne chrám věčného poklidu.Jep tam budu mučit všechna špatná stvoření narušující vaše životy!Tedy vás!
Halekurvaultraluja!

Jo taková menší poznámka,nikomu neberu jeho víru věřím že každý ví o tom že bůh opravdu (napínavá pauza a vyplnění článku) co jsem to chtěl vlastně napsat?
Ach ano to.Napíšu článek až někdo napíše komentář.Nechci aby se mí čtenáři více zapojili jen chci míň práce a víc depresivního času.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Anonymní 13.08.2016 v 01:42 Halekurvaultraluja! :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?