V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Modré ráno

Publikováno 21.08.2017 v 04:07 v kategorii Žiletková smyslnost, přečteno: 57x

Nasrat na první odstavec,kdo si kurva myslí žě mě donutí ho sem narvat?!
Krásné ráno bez lidí.Začínat ráno venku s kavou a cigaretou mi chybělo.Lidi si o mě můžou myslet co chtějí,já o nich neuvažuju.
Všechno se začalo dařit teda mě to tak příjde.Moc času sem neměl a když ho konečně mám není komu ho odevzdat.Nemám pořádné přátele.Ale to bude asi z toho nedostatku chuti a času na přátele.Moc lidi nemusím a snažit se mluvit se zvířaty je pro hlupáky.
Přes den mám čas se pořádně prospat udělat si přípravu.Teď mi došlo jak moc většinu lidí nesnesu.Agresivně jsem se zbavil pár věcí udělal takovou novou kapitolu života.Míň stresu,extrémně paranoiní a nechte někoho takového udělat něco nebezpečného?Nedokážu pak přestat myslet na určitý věci co se můžou zesrat.Dlouho sem se nedíval ne televizi ani na anime.Zase svůj kurva drahej čas investovat do počítače je k ničemu.Za poslední volné dny a to je snad už měsíc sem toho stihl tolik.
Chvíli sem si mohl sehnat přítelkyni,nějak mě přešla chuť,politicky byla tupá,moc mě ani nepřitahovala a hlavně se mi snažila lhát.Většinou lidem do ksichtu nevpálím že mi lžou.Lháři mi moc problém nedělají sám sem jeden z nich.Jen sem se zase utvrdil v tom že vás k životu ani nepotřebuju.
Nikdo neví co vlastně dělám a tak to má být.Mohl bych si zase zajít do lesa,no tímto článkem jsem chtěl zaznamenat toto krátkodobé období iluze štěstí.
Ehh článek jsem napsal tři dny do zadu?No dobrá dneska uděláme změnu.Všechno jde do sraček je mi na piču a chci umřít.Jo jinak dík za komentáře rád si je vždycky přečtu,super že jich mám pod článkama v průměru 0.Spíš mi to tak pasuje,stejně bych je smazal >:3

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?