V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Mno

Publikováno 06.11.2016 v 19:15 v kategorii Novinky, přečteno: 65x

Budu upřímnej. Jsem upřímnej furt...na internetu a klidem co umřou.

Zrovna mám hodně narvanej program.Jemi šestnáct takže nejsem u žádné mafie a taky vlastně nedělám věci za které se chodí dychat cedníkovej vzduch na dvacet let.
Ve volné chvíli si čtu teďka knížku o psychopatech.Ať se na to dívám jak se dívám furt mi to připadá jako knížka plná polopravd založená na magorovi.
Knížku jsem dneska spálil.Nemám místo kam to házat a taková sračka si nezaslouší prah z mé hrobky.
Přestávám fetovat,kouřit,chlastat a žít.
Byl jsem v posilovně a řeknu vám je to super pocit když se na vás dívá deset lidí a to jsem jel jen legpress.Měl jsem tam kurva málo jen 100 kilo a ty pičo já myslil že mám nba tričku skvrnu.
Začínám jíst ty sračky jako předtím.Takže moje originální stravování v podobě jídla jednou za dvy dny taky končí.Teď budu muset začít víc spát ale práškama se nutit nebudu.
Až příště budu chcípat budu si muset dobře rozmyslet jestli opravdu končím.
Nedávno jsem byl v lese a víte co?Bylo to super.
Zalezl jsem co nejhlouběji a dva dny proležel a prochodil.Sice nic se mi nepovedlo střelit ale koho by to kurva sralo.Za ty dva dny jsem vyil dva litry vody.
Dokážu bez vody v chladnějšíchpodmínkách vydržet ale kddybych něco dělal třeba běhal nebo něco jiního musel bych pít z potoka.Povedlo se mi nachaldit.
Hned ráno v neděli jsem se naložil do potoka.Řeknu vám nic není lepší než se prochaldit a přijít k vyhaslímu ohništi.Skákat kolem té doutnající hromádky nahej s křesadlem a nadávkama.Jo piče já mám za sebou vážně nějakého saboréra co si ze mě dělá srandu.
Moc článků teď nebude,nebudu se okrádat o peníze jen abych napsal nějaký článek,který přečte možná pět lidí co mi ani stupidní komentář nedokážou napsat.Mám polámaný žebra a mám opět chuť zmizet v lese.
Nevím co mě tam tak drží ale cítím se jako člověk když mám na sobě bahno a zrovna vyvrhávám zvíře než když do někoho kopu.V lese se mi spí daaleko líp ale jen když jsem hluboko.
Když si to vezmu tak jak to je.Tak lidé co si čtou deníky a podobný sračky co produkuju mají daleko víc informací než kdoli jinej.Já totiž nikomu neřeknu že se vracím z razije a vyřizoval jsme konkurentního kuchaře.Prostě jsou věci o kterých se nemluví.
Taky nerad říkám svojě problémy.Hlavně když mi je někdo řekne a čeká že mu půjdu pomoct někomu uřezat ucho.V pondělí bych měl mít pohodovej den takže pokusím se napsat deník.
Kdyby byl někdo inteligentní a trochu normální napište nějaké téma na nějakej krátkej příběh.Nebo stručnej popis osoby co bude přežívat.Zrovna mám rozepsanýho sebe.Jo píšu o tom jak by velký a nepřemožitelný ultra jeden z největších svoní na světě přežívál rozpad společnosti.

Jak někdo kurva může číst takovou sračku?!
No spíš jak někdo toto může napsat a pak v klidu spát.
Vlastně já nespím...v klidu.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?