V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Lov v betonovém hnízdě lidí

Publikováno 11.07.2016 v 02:52 v kategorii Žiletková smyslnost, přečteno: 57x

Má vojenská morálka je nezničitelná jako školní dveře.
Dvě hodiny jsem proležel v posteli pak se zni po hlavě vyplazil jako had a následně se postavil.
Klasicky jsem se šel vyzvracet.Sprcha oblečení a pod něj si narvete veškerou potřebnou výbavu.Teleskop,dýku,pepřák.
Z domu jsem vyšel bylo něco po 23 ulice osvěcovaly lampy ale mají moc velké odstupy takže se mezi nimi vytváří temná místa.Po ulici utíkala černá kočka.Já se rozběhl a kočku kopl zespod hrudníčku.hned jak dopadla jsem jí kopl do čumáku,možná to zní brutálně ale ta svině mi skřížila cestu.a přece toto nosí smůlu a já si na dnešní noc nepotřeboval nechat uřezat malíček.V nějakém domu se rozsvítilo ale já už byl na autobusové zastávce.Autobusákovi jsem řekl kam chci ale moc potichu takže mi řekl že neví co mám za lubem.Na to jsem mu dal stovku a řekl to název pro to kamený město.
V buse si ke mě přisedla divná slečna a chtěla se semnou bavit.Hned jak si ke mě sedla projela mnou vlna studeného zhnusení a slečnu jsem požádal ať jde do prdele.Z autobusu jsem vyšel řeznickým krokem shrnul se mi obvaz a já potřeboval nový a hlavně klidné místo kde se na mě nebudou hledět jak na vraha.Nikde jsem nic nesehnal tak jsem na to kašlal.Po tom co prochodíte město a hledáte někoho kdo by se zajímal o lákavé ceny máte v nohách jedno a půl města.V botě jsem začal cítit vlhkost.Pršelo ale byla to má vlastní krev.Instinktivně jsem šel do obchoďáku do kabinky a tam si to stáhl ponožkou.
Je to vtipný mohl jsem si prdel vytřít pětistovkama a měl jsem nohu obvázanou ponožkout.Pak jsem se na to vykašlal našel levnou děvku a poprsil jestli by mi ho trošku nevyleštila.Chtěla platit předem asi vážně vypadám jak hrozná svině.
Po půlhodině co se ta špinavá děvka snažila mě to přestalo bavit.Našel jsem starého kamaráda který zažebral o peníze jinak skončí na traverze v betonu.Neměl doklady a já nemám peníze na rozhozování pro hlupáky.
Potřeboval jsem zlepšit náladu tak jsem schválně bokem narazil do negra.Začal mi nadávat a já si osvěžil náckovskej slovník.Skončil asi s pohmožděním kotníku vzhledem k tomu že zvládl ještě běhat.Moc jsem mu nedal ale i tak jsem se trošku zasmál.
Doma jsem se oklepal svléhl do naha a dal si studenou koupel v jezírku.Byla mi kosa ale co na to bylo mi o trochu líp pak jsem si hodil kolaps v pokoji.
Docela brzo mě dostal telefonát od někoho neznámého který mi dal stručné instrukce jak mě vykastruje.Tak trochu sem po ránu nemohl vnímat nic jiného než ukrutnou řezavou bolest v plicích ale i tak jsem tomu neznámému hlásku poděkoval hovor ukončil a z mobilu sem vytáhl baterku a někam ji položil.


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?