V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Kuchař.

Publikováno 18.08.2016 v 18:13 v kategorii Příručka, přečteno: 75x

Moc rád jsem vařil. Teď nevím jestli jsem si osladil nebo osolil kafe. zpět k mé kuchařce.
Z mého hlediska tedy užitku a jistého cíle jíme abychom získaly živiny.
Vlákninu,cukr,sacha,bilko a kde co.
Naše společnost jí hlavně pro estetiku a chuť.Což je dle mého názoru docela problém.Mnoho jídel se dá uvařit učelověji a rychleji.
Ale o tom že maso se dá připravit jen na pánvy nemusím zmiňovat.
Někteří lidí si z jabl mrkví odstraňují slupku tu dužinu.Tím mohou přijít dle mého odhadu asi o 15% z toho jídla.Ve slupce jsou věci které na tom jablku nenajdete.
Tím neříkám že vše co se dá oloupat by se loupat nemělo...banány si loupejte.
Jablko se dá snist zcela celé sice ano jadirka jsou "jedovatá" ale z rozumného pohledu by vás ta jadirka otrávyla po konzumaci asi 1 kyla suchých jader,myslím že je vnich kyanid?Zato bych nejedl to štopku myslím ten trychtířek v kterém se usazuje prach atd.

kivi,jablko,hruška,okurky,brambory,papriky,
K té okurce,ta slupka může být hořká takže ji můžeme oloupat a já nevím třeba ji použít na polévku,do polévky si můžete máčet i fusekle.
Z potravin bych raději dostával 100%.
Asi teď budu znít jako starej dědek ale hmoždíř nebo mlínek po babičce se dápoužít snad na vše.To mi přopomíná obilí se dá rozdrtit a nějak uvařit.
Brambory se loupou prí kvůli nějakému jedu a je to stejný případ jak jablka akorát brambory se vaří takže po uvaření by to mělo být v pořádku.
No zní to jak od vegana ale to že by se ze zvířat mělo jíst vše krom obsahu střev,žluči,kůže,kopit,parohů,zubů,kostí,projektilů nemusím zmiňovat.
vařit se dá i zapalovačem povelo si mi udělat volské oko na bloku motoru.Ale na rozžhavené břidlici se mi to nepovedlo ale myslím že to byla má nepozornost.
Co zde můžu ještě zmínit.Člověk se dá uvařit jako každé žvíře stačí vyvrhnout a použít maso.Pochybuju že by si někdo dělal oblečení z lidí ale nouze je nouze a mít druhou kůži není špatný.
Ke kostím kosti se dají použít na hodně věcí.Z kosti si můžeme udělat zbraň,nemyslím brokovnici nebo raketomet ale dýku,šip,kopý.
Myslím že jsem si tady vyvrhnul trochu myšlenek co budou možná užitečné.No opravdu píšu divný články.Zní to jak ospravedlnění za to že jím lidi.(jím děti a drobné dívky,lépe se schovávají a mají libové maso)

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?