V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Každý někam patří

Publikováno 09.10.2016 v 11:49 v kategorii názor či postoj nebo komplex, přečteno: 56x

Konečně trocha času. Proč ji nepromarnit psaním na internet.
Mnoho lidí se na mě musí dívat skre prsty,mnoho z vás se na mě podívá a má pocit ohrožení.
Možná to je tím jak vypadám.Nemohl jsem dlouho najít nikoho kdo by měl podobně blbej pohled na svět.
A našel jsem podobné stvoření.Z prvního dojmu jsem doufal že už to nebudu muset vidět.První pohled na věc je většinou trochu jinde.Pozval mě do nějakého baru.
Každýmu bylo jedno že mi je šestnáct a že kouřím vedle cedule na které se to zakazuje.Nikdo na mě nehleděl,nikdo si na mě neukazoval.Konečně jsem se trochu uvolnil.Nikdo mě tam neznal,nikdo se nezajímal co zrovna dělám.Za asi pět minut měl každý cigaretu.
Zralá barmanka roznášela chlast po paměti.Mě místo rumu donesla vodku.
Po chvíli se u toho stolu ukázala parta určitích lidí.Které jsem znal od pohledu na ulici.Byli v klidu.Seldi si snáma pili ale kouřila jen jeho přítelkyně.Byla přesnej opak toho co bych chtěl,měla zrzavé vlasy z držky jí vyselo železo a měla tetování.
Začli sme se bavit o věcech které jsem důvěěrně znal a mé názory si každej bral normálně.Všichni byli v pohodě.V ten momen mi došlo kam jsem se dostal.Vyvrhel kriminálníku kurev zlodějů skinhedů fetek je vlastně místo kde mi je i dobře.
Po dvou hodinách se knám dopracovala rozvážka.Holka co je od nějakýho "borce" který se cítí jak hlava nějaké kriminální organizace.Jeho kancelář byla ve sklepě paneláku.Asi si chtěl hrát na taliány,nerad hraju hry.
Zdvořile byl poslád do prdele.Na mi zdvořile přišla do zad láhev od čehosi co pil.Já mám dokonalou sebekontrolu.Proto jsem tomu debílnímu sráčovi vybil zuby vzal pěněženku a párkrát do něj kopl...mohl si za to sám byla to sebeobrana.
Jo bunda s bílíma rukávama a už teď ji můžu spálit.Vrátil jsem se do toho baru.Všichni byli v lihové obraně co poskytuje záchranu před bolestnou realitou.
Nikdy mě nanapadlo že budu svoje problémy probírat s ženskou.Jeden chlap mi tam začal nadávat...ukázal na svoje auto,prej se mám ošukat sám.
v ten den mě nasralo hodně lidí.Probodl jsem mu nádrž.
Nesnáším lidi.Nenávidím všechny a všechno.
Je to směšné,všichni jendou chcípnou.Takže proč žijeme?Proto aby tady byla další zdegenerovaná generace?Dnešní děti jsou odpad.Z lidí se stávají sračky.z mužů jsou přizdisráči.Všichni jsou nesamostatní a závislí.Vlastně všichni ste otroci.
Už ani nevím jestli bych se neměl stáhnout do přírody.Byl bych tam tři měsíce přišel bych o vše co mě k civilizaci táhne.Rok a už bych si na lidi ani nemusel vzpomenout.No jo ale v přirodě nebudu nikomu moc lámat prsty,divoká zvířata si mučední nezaslouží.
V poslední době jsem měl docela dost práce.Trocha práce a plnění všeho co jsem chtěl dělat.Moc se mi toho nesplnilo.
Dlouhá cesto do války.Asi pět hodin v zimě a pak jeden zastřelený člověk.Jízda domů.Zastřelit někoho je jako louskat ořech.Teda já měl ten samý stav myšlenkového toku.
Krom nachlazení z tama nemám nic.
Konečně chápu kam bych se měl podle této společnosti zařadit.Být kriminálník.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?