V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Je to tady

Publikováno 29.08.2016 v 04:34 v kategorii Novinky, přečteno: 54x

Budu upřímný nejsem autor co by potřeboval kopírovat ostaní. A tak jsme vlastně psal věci které mne napadly a z mého pohledu měli něco do sebe. Takže pro normální lidi něco nezajimavého...
Když jsem začínal tedy mé první deníky kde jsem popisoval svůj životní zlom kdy se ze mě začal stávat kriminálník,měli asi nejlepší ohlas.
No tato etapa boje s mojí myslí a přemýšlením jestli ten člověk ma v ruce kulomet nebo hokejku zase začíná.Opět se musím infiltrovat do složité školy.Tato mise má jen pár podmínek.Nikoho nezabít.Nenechat se chitit za něčí vraždu.Být stín.Být kurva nenápadnej stín.V první příležitosti nikoho nezadupad do země.Vždy říct že to byla sebeobrana.Nezabít,neurazit učitele.
Pokračovat v dokumentaci mého skonu.Přece jen možná z toho vzejde něco dobrého.A ano mé deníky budou začínat od nového školního roku!Což je asi za tři dny?!a do prdele...
Můžete se těšit na články plné nepříčetného obsahu od velkého ultry.
Rád bych také zmínil jak nemůžu vystát přestavu že budu muset jít na slunce více jak jednou do měsíce.Bude zábavné hledat čas a nutit se do časté dokumentace toho jak jsem zase nedokázal splnit cíl z kterého nic nemám.Ano to přesně je důvod proč jsem já.
Když nad tím tak přemýšlím.Proč se ten okruh lidí co se nutí čist moji psanou depresi nenapíše nějaký komentář?No dobře neodpovídám na komentáře ale přece já se obtěžoval napsat článek a hodid to na blog.
Ano mé články neměli to co kdysi dávno měli.Přece jen já teď mlátím jen hlupáky a mlžu si useknou ucho abych prodál víc lásky.Ah to je ten důvod proč sjem nepsal deník.Přece jen já nemám zapotřebí zde moc lhát.Myslím propracované lži.Asi každý chápe že jsme ten nejmírumilovnější človíček co má rád lidičky...ano trocha lásky v prášku.
No takže já musím nespat asi čtyři dny takže mi zbívá posledních sešnáct hodin půjdu spát vztanu udělám přípravu vymrhám sílu,dá msi něco na spaní a možná usnu.Stále bych potřeboval korektora nebo někoho komu bych dal článek na ohodnocení.No znáte to přece vždy se mi hodí nepodstatný názor.Dává to další pohled který může nějak poradit.
Zajimavé že mám vždy v bundě nedopalek.vždy timnu cigaretu v polovině stačí když se něco šustne.Pak mám kapsu plnou polovičních cigaret.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?