V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Dáme tomu...

Publikováno 29.10.2016 v 20:17 v kategorii Novinky, přečteno: 71x

Broušení na kameni Většinou se brousí namokro (kámen je třeba zvlhčit vodou), ale jsou brusné kameny, které to zvládají i nasucho. Samotné broušení provádíme vždy proti ostří. Tedy jako kdybyste chtěli ukrojit plátek brusného kamene. Důležité je udržovat stále stejný úhel broušení. Nejlepší je dodržovat úhel ostří daný výrobcem nože. Nicméně platí, že čím ostřejší úhel broušení, tím ostřejší nůž bude. Na druhou stranu tenké ostří se mnohem snáze zničí, je tedy třeba najít správný kompromis.
Dáme tomu trochu víc než pár deníků do kterých zrovna nemůžu psát celej den.
Po krátkém přemýšlení mi došlo proč mi vlastně někdo na tento blog jde.Možná kvůli starým článkům u kterých se mi krev dostávala víc do bicepsu nez do mozku.
Jen jsem uvažoval co bych mohl napsat a dalo by to něco málo vám.Co takhle napsat několik článků o přežívání v různém prostředí?Třeba sformované do nějakého příběhu nebo situace?Přece číst si nudný postup jak schovat lidskou mrtvolu,tak aby ji nindo nenašel je přece jen trochu nezajimavé a pro "normální" lidi nepotřebné.
Plán je následující,zjistit jestli to někdo bude číst.Já vím moje články jsou skvost od boha ale tak jako čistý kokain je pro někoho zlato a pro někoho jen věc ktrou by měl zahodit tak i mé články si někdo může raději mazat z historie.Těžko říct jak bych něco takového napsal.Takže uděláme menší ukázku?Vlastně proč ne.
Spadla atomová bomba a začala třetí světová.Já jsem byl mrtev ještě předtím,protože mi na koleje spala čepice a já byl zastřelen za podezření z terorismu.
Jo to by vystihovalo stručný obsah.Ne dělám si prdel.Pokusím se něco sesmolit a někdy to vydat.Přece já jsem tu kurva bůh!Tento blog je mím chrámem a...no dobře moji uctívači nebudete protože bych na vás seslal masožravé berušky.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Anonymní 06.11.2016 v 13:06 Co se děje? O_o


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?