V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Další článek?!

Publikováno 31.07.2016 v 21:30 v kategorii Novinky, přečteno: 53x

Si myslíte že čtete příspěvky prince,který nemá nic lepšího na práci než psát na blog?
Nuže je zde mnoho otázek na čtenáře tohoto blogu.
tedy co by te vlastně očekávali nebo hledali.Nebo mám pokračovat stím co tu je.Nevím mě se ta všehochuť libí.
No pokud by se tu vyskytnul komentář s tím co kdo chce.Neřeknu že se má zabít nebo jít dělat něco prospěšného,třeba začít holokaust.
Ehm nuže nebojte za hloupé podřadné ubožáky mám všechny krom rodiny a čestných přátel.Jo a taky skoro všech lidí smýšlejících stejným směrem.

Shrnutí když sis to nemohl pročíst celé.Jestli sis to četl/a celé jsi hloupá duha na přenosném mráčku.
Tak,stačí napsat komentář stím co se očekává.Pokud ho tam nenajdu budu rád že mám poslušné čtenáře kteří chápou že je mám rád...kdo mě zná chápe.(mám rád sebe a sebe cvaj)

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Anonymní 04.08.2016 v 21:31 Já osobně bych očekávala lepší gramatiku, ale to se zvládnout dá. A jelikož jsem trochu pravidelný a dlouhodobý čtenář tvého blogu, tak mi chybí tvé deníky. Šlo by s nimi pokračovat? Nemusíš hned, můžeš třeba od začátku školního roku, ale uvítala bych je tu. Taky mě napadlo, že bys mohl sepsat nějaký příběh. Co třeba horor, nebo něco s utrpením, které máš, jak tak vidím rád? Může se v tom vyřádit, popustit uzdu fantazii, prostě bez cenzury. Popřemýšlej o tom ,třeba se ti nějaký můj nápad zalíbí :)


 • Ultra 04.08.2016 v 22:04 Gramatiku?
  No popravdě jsem rád když opravím slova která napíšu navíc.
  Ano třeba do jedné věty nepíšu něco víc a pak to nedává smysl.
  Deníky.Právě teď jsem na tom s časem špatně a nedělám nic čím bych někohl nadchnul a nějak zabavil.Ale až bude čas něco napsat můžu.
  Příběh u mě je to otázka deseti minut ale já sám to nerad píšu protože přece jen nutí mě to myslet na to jak je můj život "zábavná pohádka"
  Možná si ten kdo to čte myslí že tu píšu jen abych něco napsal a má pravdu na dlouhý komentář bych měl napsat o něco delší.Je to stejné jako když váš někdo kopne.Kopnete do něj dokud se snaží utéct.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?