V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Blázen.

Publikováno 11.06.2016 v 23:21 v kategorii Novinky, přečteno: 79x

Každý den v sebelítosti naplněný utěšující temnotou,mi přerušuje zatraceně hodně lidí.
Nikdy jsem nechtěl mít přátele vždy jsem nesnášel lidi.Upovrhoval tou jejich iluzemi a najednou mi dochází že jsem v hajzlu.
Jedno tupé zvíčátko mi řeklo že člověk se zblázní když někoho musí zabít.Já bych zabil i svoji matku kdybych měl dostatečný hlad.
Prej je špatně to že se soustředím na to abych nevipadal jako psychopat.
Upřémně na tento blog nerad dávám příspěvky.V prvních denících jsem napsal možná jen 25% mého cítění.Nehodlám dělat věci pro dobrý pocit když jsem stejně bez pocitů.
JE to jako dávat někomu hladovějícímu benzín.Nebudu lhát seru na tento blog.Není divu přece já jsem z blogu nic nedostal a vlastně ani není můj.
Přemýšlel jsem o oznámení že prostě končím a nasrat.Prvotně jsem si řekl že nic již nikdy nedám na tento blog.Nebo prostě něco udělám čím bych tento blog zničil.
A tak nás napadlo.Když zde budou články stojící za slabomyslný nápad tak každý na tento blog bude kašlat a já muho říct že mě to mrzí a nic mě nenapadá.Sám nevím kdo sem na tento blog vlastně ješttě leze!Nikoho nenapadlo že na to asi vážně seru?Přesně tak nebudu dávat ven své myšlenky dobrovolně a tak říkám raději strávím 20 minut nad depresí než abych vymýšlel vtipné články které mě spíše nutí plakat.
Všechny mé články jsou tedy smazány.
Možná jsem odstranil něco co psala mesu ale v prenciznosti u věcí které musím udělat nejsem prencizní.
ASi bych měl napsat jak jsem se bavil...nebavil já se nutil rozklikávat vaše komentáře.Co jsem čekal od lidí kteří nemají nic lepšího na práci než psát komentáře pod příspěvky někoho kdo by všechny ostatní nechal popravit?
Myslím že nikkomu mé články nebudou chybět protože ani nechyběli.
Víte co by byl kurva trapas?Kdyby mě něco donutilo svoji činost na tomto blogu obnovit...

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?