V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Betonové krysy

Publikováno 07.12.2017 v 03:15 v kategorii Adventures of (no)safe "human", přečteno: 32x

Zítra jdu do školy,krom výměny času za nějaké vědomosti se budu muset potkávat s více lidima než je mnou doporučené.
Zase budu potkávat buzničky co se třepou jak jsou drsný,budou se ohánět drahýma kecama o drahejch věcech ale to že mu maminka nepřispěje na cigára neřekne.
Všechno by bylo bez lidí lepší.
Zase budu za blázna,kouřím abych měl lepší pocit a dvě cigarety mi v tom moc nepomůžou.Prázdniny bych mohl upřímně šukat,pro mě to znamená promarněný 4 měsíců.K čemu vám to vlastně je?Stejně je to o hovně.

Nerad si nalhávám sračky,jednu dobu jsem chtěl řikat jen pravdu,já ale vím že je to nemožné.Už jen otázka jak se máš je lživá,můj postoj v autobuse je lživí ve skutečnosti bych raději byl v houští.Většina lidí co vidím se řidí čímsi jako zákony,nic proti zákonům nemám odlišujeto lidi od volných zvířat.
Často slycháte citované věty co mají vyzním superčupr cool a mají na vás zanechat dojem e jejich citovatel není piča co musí něco inteligentního odcitovat.
Mám hromádku problému takové ty normální jsou nespavost,strach z lidí,strach z lidí co potkám co vidím co existují.dál by to byla nenávist k všemu živému a mě samotnému.
Jindy bych ale pro lidi umřel a chtěl vytvořit lepší život pro všechny a probudí se vě mě utlačovatel komunista.To měnavedlo na vlnu jestli to není špatně.Že bych měl schizofreniji?
No je to jedno stejně žiju pro sebe a svoje presvědčení.
Existuje jedna jediná věc co mě udržuje v mám pojebaném životě,je to touha s někým sdíle opravdové city.Zní to idelicky?Já jsem idelický blázen takže mi něčí názor zní spíš jako odjištěný granát s izolepou a přijimutí je jako svolení aby vás zabila ta lidská zrůda.
Někde uvnitř je ve mě něco dobrého,ono se to tam schovalo před tím málem co za tu krátkou chvíli zažilo.
Nebo sem to zabil.

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • lady Sylvanas 22.12.2017 v 02:34 Kam jsi zmizel Ultro? Pochybuju, že do nebe, tam by se ti nelíbilo, ale i tak..
  Celkem jsi se změnil od zabíjeni a masakru jsi přešel na filozofii? Jsi tak kouzelný, že mě nutíš zvracet duhu! ♥


 • Ultra 22.12.2017 v 20:23 Vztek a nenávist a život jen pro sebeuspokojení ti je k hovnu když máš v hlavě dva lidi a vždycky jeden z nich chce spáchat sebevraždu.¨

  A kurva máš pravdu měl bych napsat nějaký článek o zabíjení ale když se člověk nasytí není důvod na to myslet nebo o tom přemýšlet.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?