V životě je mnoho možnostíjak jím mrhat

Aby bylo líp!

Publikováno 19.03.2017 v 03:36 v kategorii Adventures of (no)safe "human", přečteno: 55x

Nikomu nemůžu vysvětlit že svoje ticho nepopíšu a samotu nezazdílím. Je mi dobře. Připadám si normálně,já sem normální to ostatní jsou odpad k vyhlazení!Halekurvalujah!
Při pohledu zpět vidím jen hloupou cestu.Občas slyšíte že vás má pár lidí za notorika,popisují váše zbytkáče ve škole a kolik dokážete vykouřit cigaret za sebou.Pomalu mi došlo jak moc je můj život zábavnej.
Negativní ohlas na sebe poznám jednoduše,vždy když řeknu že jsem dobrej člověk každý se mi vysměje do ksichtu.Kurva vtipný asi za to budu lidi házet do jedné místnosti kam po pěti dnech hladovění hodím kámen.Taky to bude vtipný.
Neudálo se toho moc,žiju svůj život kripla a snažím...nebudu psát sračky každý den je náhoda všechno je improvizace jen se držím zajetých pravidel,stále lhát,nevěřit a přežít.
Je neděle já mám v hlavě klid.Žádná práce jen já můj stav z nedostatku drog co mě drželi jaksi v neagresivní sféře utlumeného uvažování.
Od lidí čekám moc,v někteých věcech mám špatný odhad.
Lidi nemůžu pochopit,nikdo zase nechápe co vlastně chci.Nemám už náladu na lidi.
Mrhat časem na lidech je blbost.Stejně tady není co dělat.
Chci prostě jen vletět do města se sekerou a řvát VALHALÁ!
Místo toho si dělám šípy chodím na ryby občas někoho zmlátím a cítím se líp.Nemít city má hodně výhod.Jen mi lidi přijdou stejně debilní.Morálku mám taky v dobré hranici sebestředu.V mé samolibé ego slupce si zůstanu zalezlej.
Dáme menší popis nějakého dne?!A kurva proč ne!Pondělí!kodcovina....Úterý!ještě větší kodcovina...Středa!Vykouřil krábu a pak šel vydělávat.Čtvrtek!asistoval při vyřizování starých záležitostí!Pátek!ožral se hned co přišel ze školy...Sobota!Pracoval a pak se napil v neděli článek zhotovil a tu sračku na blog vyvěsil!Toto jest konec článku opilého sráče snad se vá mto líbilo nechť je moje ego načechráno!
Seru vás všechny...chci zase jíst člověka po vydatném mučení.Kdo si dá kebab?Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Anonymní 19.03.2017 v 16:25 Chci vííííc!


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?